تبلیغات
سوگماد - معماری عجیب ایلومناتی برای همدردی با مردم
سوگماد
پایه ی هر چیز از ریشه باید درست باشد!

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 6 اسفند 1389

1 معماری عجیب ایلومناتی برای همدردی با مردم

برای یادبود یکسری عملیات های تروریستی مانند 11 سپتامبر که در آن مسلمانان را عامل این کارها میدانند…یادبودهای معماری ساخته شده است که برخی از آن­ها از لحاظ معماری عجیب و غریبند، برخی حالت استفهام آمیز دارند و برخی از آن­ها بسیار ساده هستند. در اینجا در مورد 5 تا از توهین آمیز ترین آن­ها بحث میکنیم…به ادامه مطلب بروید

1 معماری عجیب ایلومناتی برای همدردی با مردم

برای یادبود یکسری عملیات های تروریستی مانند 11 سپتامبر که در آن مسلمانان را عامل این کارها میدانند…یادبودهای معماری ساخته شده است که برخی از آن­ها از لحاظ معماری عجیب و غریبند، برخی حالت استفهام آمیز دارند و برخی از آن­ها بسیار ساده هستند. در اینجا در مورد 5 تا از توهین آمیز ترین آن­ها بحث میکنیم…به ادامه مطلب بروید

11 سپتامبر یک تراژدی وحشتناک بود، مهم نیست که چه کسی باعث وقوع آن شد! از آنجا که این رویداد وحشتناک­ترین حادثه در تاریخ آمریکا بود یادبودهای بسیاری برای آن بنا کرده­اند که برخی از آن­ها بسیار الهام بخش و رویایی هستند و برخی دیگر بسیار ساده و ابتدایی. برخی از آن­ها آنقدر عجیب و غریبند که این اشتباه را به ذهن می­رسانند که اینها یادبود قربانیان هستند یا دستور کار و خدمتی برای نماد سازی!

1- یاد بود بوستون

2 معماری عجیب ایلومناتی برای همدردی با مردم

حجمی از مکعب، شیشه و فولاد! نزدیک بزرگراه، زمانی که به آن نگاه میکنیم احساسات زیادی در ما برانگیخته می­شود که اصلی ترین آن­ها خستگی است! شاید این حرف قابل سرزنش باشد، ما برای هنر و صنعت به کار رفته در این نماد یادبود ارزش قائلیم و این یک مکعب واقعا جالب توجه است، اما چه چیزی در آن انسان­های کشته شده در 11 سپتامبر را نشان می­دهد؟ تنها چیزی که این نماد به ذهن می­رساند شباهت عجیب به آن به طبقه اول ساختمان آیفون است!

شباهت عجیب به فروشگاه مک(اپل)

3 معماری عجیب ایلومناتی برای همدردی با مردم

در هر صورت این یادبود برای دو پروازی است که در فرودگاه بوستون انجام شده است و در قسمت بالای مکعب آسمان به صورت شکسته دیده می­شود که در واقع نمادی از آسمان روز 11 سپتامبر است. به گفته پیتر گریفن در 11 سپتامبر همه چیز تغییر کرد، و این تغییر حتی در آسمان نیز دیده می­شود! آسمان 11 سپتامبر توسط تروریست­ها نابود شده است.

4 – پلاک لهستانی

4 معماری عجیب ایلومناتی برای همدردی با مردم

این پلاک در پایه مجسمه کاتین در نیوجرسی کار گذاشته شده است، که مستقیما روبروی برج­های دو قلو قرار دارد، به نظر میرسد مریم مقدس در حال عذاداری برای برجهایی است که توسط خودشان نابود شده است! با نگاهی دقیق تر به این پلاک تصویر پنهانی زمین صفر به سرعت به چشم میاید! خلاصه ای از معنی این نماد:

الهه ی هگزاکرامیک که در پشت مریم مقدس حلق آویز شده است، و همینطور نماد حلقه وار خورشید در پشت سر او دیده میشود. یکی از برج ها مانند آلت تناسلی مردان است که در حال انزال میباشد و نشان دهنده ذاتی بودن جنسیت گرایی در این نماد است و گریستن به نوعی نشان دهنده سحر و جادوی تشریفاتی است که حتی هنرمندانی که این اثر را خلق کرده ­اند از معنای پنهانی واقع در آن بیخبرند…!

5 معماری عجیب ایلومناتی برای همدردی با مردم

مجسمه کاتین از سمتی که پلاک بر روی آن نصب شده است

در واقع این نماد که مثلا برای یادبود 11 سپتامبر ساخته شده است پر از نمادهای غیبی جنسی است، بدیهی است زنی که در این پلاک قرار دارد، به مفهوم الهه زن کامل و خدای خورشید است نه مریم باکره! این فقط یک نوع بیماری است که بسیار مشمئز کننده و افتضاح است و هیچ کلامی برای بیان زشتی این نماد وجود ندارد.حالبت این زن خود گویای این بهرهبرداری های جنسی است…

3 - تمام نمادهای تک چشم

ALL%20SEEING%20EYE معماری عجیب ایلومناتی برای همدردی با مردم

تمام چیزی که میتوان راجع به این نماد گفت این است:

6 معماری عجیب ایلومناتی برای همدردی با مردم

آیا این یادبود نشان دهنده این نیست که چه کسی پشت پرده حادثه 11 سپتامبر قرار دارد؟ نکته جالب این است که فقط تعداد کمی از مردم راجع به پروژه هنری اوکولوس که مستقیما زیر مرکز تجارت جهانی قرار دارد اطلاع دارند.

پروژه هنری اوکولوس در زیر صفر زمین

اصل کار که به صورت مردابی بیضی شکل است با شیشه و موزائیک ساخته شده است، و تصویری از یک چشم  جهان بین در مرکز شهر نیویورک قرار داده شده است و این چشم موج هایی را به تمام جهان می فرستد! برای کسانی که راجع به نماد چشم جهان بین می دانند به قدری مطئله روشن و واح است که نیازی به ادامه بحث درباره آن نیست…

2 - بنای یادبود قطره اشک امید

7 معماری عجیب ایلومناتی برای همدردی با مردم

این بنای یادبود 100 فوتی در قسمت بیرون از جنس برنز زبانه زبانه و قسمت داخلی آن به طول 40 فوت در به صورت معلق و از جنس استیل است که در سال 2006 در بایون نیوجرسی پرده برداری شد و در مورد آن هیچ گونه تبلیغی انجام نشد.

در واقع این نماد توسط رئیس جمهور وقت روسیه ولادیمیر پوتین به آمریکا اهدا شد که توسط هنرمند روسی زوراب تهیه شده است. این بنا سرآغاز بسیاری از مجادلات بین آمریکا و روسیه بود چرا که طراحی این بنا به گونه ای بود که در اسکله جدید نیوجرسی قرار گیرد اما مقامات آمریکایی با آن مخالفت کردند و در نهایت آن را در بایون که افق جدید نیوجرسی است قرار دادند هرچند که هنوز هم در مورد محل قرار گیری آن اختلاف و بحث وجود دارد. جامعه هنرمندان اعلام کرده اند که این نماد تنها یک یادبود ناخوشایند نیست بلکه توهین آمیز نیز هست. برخی دیگر گفته اند این نماد به نوعی اشاره به آلت تناسلی زنان و خواسته­های روسیه از آمریکا است. در هر صورت این نماد بیانگر واقعیت دیکتاتوری و همفکری پوتین با طبقه ایلومناتی و ارائه آن به بدترین رئیس جمهور آمریکا است.

8 معماری عجیب ایلومناتی برای همدردی با مردم

تشکر از پوتین و پوش برای مبارزه با ترور

1 - در برگرفتن هلال احمر

9 معماری عجیب ایلومناتی برای همدردی با مردم

این بنا هنوز تکمیل نشده است اما از تمام یادبودهای 11 سپتامبر رسمی تر است و در واقع نمادی برای مردمی است که به نوعی از اسلامی عصبانی هستند که آزادی های آنان را زیر سوال برده است، شروع طرح این نماد رسما از زمان حمله به افغانستان بود و مردمی را نشان می دهد که با دست غذا میخورند، با این که این نماد به نام امید ساخته شده است ولی هیچ امیدی را زنده نمیکند! به عبارت دیگر اگر آمریکا یک ساختمان را در کشورهای اسلامی نابود کند منطقی است که از پرچم آمریکا برای ایجاد نماد امید استفاده شود؟ مگر اینکه دولت آمریکا با القاعده سر و سری داشته باشد که آن هم یک فریب بزرگ برای مردم است که همانا نا امید کردن مردم از اسلام، مسیحیت و یهود است…این بنای یادبود به مناسبت گرامیداشت پرواز 93 است که در پنسیلوانیا سقوط کرد. اما برای این گرامیداشت باید از نماد مسلمانان استفاده شود؟ این بنا طوری طراحی شده است که مستقیما به نقطه طور در مکه اشاره میکند، این مسئله مخالفت بسیاری از شهروندان را برانگیخته است و حتی یک طومار اینترنتی برای بررسی سمبولیسم این نماد تهیه شده است.

10 معماری عجیب ایلومناتی برای همدردی با مردم

بنابراین به نظر میرسد که این نماد تنها خشم مردم را برانگیخته است و در واقع نمادی است که به یادبود تروریست ها ساخته میشود. این طراحی برای نماد پرواز 93 پنسیلوانیا بسیار بی فایده و احمقانه است و نمادی برای فداکاری افرادی است که خود را برای کشتن هموطنان خود از بین بردند. بسیاری از مسلمانان نیز به این بنای یادبود اعتراض کرده اند و استدلال آن ها این بود که از نماد مسلمانان برای نشان دادن اعمال تروریستی استفاده شده است. آن ها اعتقاد دارند ساختن این نماد فقط تنفر از اسلام را بر می انگیزد.

شاید برخی برداشت بدی از قسمت بالا کرده باشند به زبان ساده و روان انها برای یادبود یک عملیات تروریستی از یک نماد اسلامی استفاده کرده اند که بدون شک راهی برای کنترل ذهن افراد است که مسلمانان را مردمانی تروریست و اهل جنگ نشان دهد…

نتیجه گیری:

همانطور که شما نیز متوجه شده اید این نمادها تنها برای یادآوری مسائلی مانند حادثه 11 سپتامبر نیست بلکه نماد سازی است و اگر چیزی به عنوان یادبود قربانیان یک حادثه ساخته میشود قاعدتا نباید خشم مردم را برانگیزد و آن ها را تحریک کند و این دلیل خوبی بر وجود چیزی فرای ساخت بنای یادبود است. علاوه بر این بسیاری عقیده دارند که این نمادها چیز شوم و کثیفی را به ذهن میرساند که هیچ ارتباطی به قربانیان 11 سپتامبر ندارد.بهرحال دوستان و کاربران باید سطح فرهنگ خود را بالا برده و در مسائل دینی قوی شوند تا بتوانند چهره ای خوب از اسلام را نشان دهند…و تذکر آخر این که بر روی مطالب این پست به چشم یک مطلب نگاه نکنید بلکه سعی کنید در کنار دانستن اینگونه مسائل به ایمان خود نیز رسیدگی کنید زیرا خدا بنده ای را که وبگردی میکند نمیخواهد بلکه به دنبال پرهیزکارترین شماست…آیات زیر که کلام نور خداست خود بیانگر این موضوع است :

«… ان الله یحب المتقین »

«… به درستی که خداوند پرهیزکاران را دوست می دارد .»

« ان اکرمکم عند الله اتقیکم »

« همانا گرامی ترین شما نزد خداوند با تقواترین شماست .»

و حضرت علی علیه السلام قسمتی از آثار تقوا و پرهیزکاری را چنین بیان می کند:

«واعلموا ” انه من یتق الله یجعل له مخرجا ” من الفتن، ونورا من الظلم ویخلده فیما اشتهت نفسه وینزله منزل الکرامة عنده (37) ;

آگاه باشید: آن کس که تقوا پیشه کند [و از خدا بترسد] خداوند راهی برای رهایی از فتنه ها به رویش می گشاید و نوری در دلِ تاریکی به او عطا می نماید و او را در آنچه دوست دارد [و به آن علاقه مند است] برای همیشه جاودانه می سازد و او را در منزل کرامت فرود می آورد .»

در اخر هم امیدواریم از این مطلب بهره کافی برده باشید…
طبقه بندی: جنگ نرم،  آخر الزمان، 
برچسب ها: آخر الزمان، ظهور،
ارسال توسط امیرحسین یگانه
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
بی نام طراحی اسلامی

دانلود فیلم

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

تک باکس

دانلود نرم افزار