تبلیغات
سوگماد - راز را باور نکنید ... / لینک دانلود قسمتی از مستند
سوگماد
پایه ی هر چیز از ریشه باید درست باشد!

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 5 اسفند 1389
مستند راز به کارگردانی Drew Heriot  مستندی که در سالهای اخیر بسیار پرطرفدار بود و سروصدای بسیاری هم داشت نکاتی دارد که شاید نیاز باشد من و تو قبل از تماشای این مستند به آن دقت کنیم.از سمت راست Vanda Mikoloski و David Brownstein و Drew Heriotمطالب مرتبط : هرم قدرت

هدف اصلی این فیلم مستند این است که به مخاطب القا کند که انسان توانایی های بسیاری دارد. تا حدی که می تواند هر چه آرزو دارد صرفا با فکر کردن به آنها ، آنها را به سمت خود جذب کند. در این مستند صراحتا اعلام می شود که شما می توانید به دنیا مثل یک گالری نگاه کنید. هر چه می خواهید از آن انتخاب کنید و دنیا مانند غول چراغ جادو این آرزو را براورده می کند .
نکته : داستان غول چراغ جادو چون بسیار به عقاید فراماسونری نزدیک است بسیار مد نظر فراماسون ها قرار گرفته است. و سعی می کنند آن را همواره شکل جنیان عقاید خود در بیاورند.
برای مثال جن عقاید فراماسونری آبی رنگ است. پس غول چراغ جادویی که Walt Disney در ذهن کودکان ما قرار داده باید آبی رنگ باشد.
به نورپردازی آبی رنگ روی بدن غول در مستند راز دقت کنید ...

" Your wish is my command "

باید مدنظر داشته باشید که کارگردان این فیلم خود یکی از معروف ترین جن گیران آمریکا و همجنس باز است. اما هدف از بیان این تئوری عجیب از سوی وی چیست؟
همان طور که قبلا گفته شد شیطان پرستان علنا در مقابل خداوند ایستاده اند و ادعا می کنند که خدایی وجود ندارد !!! برای اینکه من و شما این جمله را باور کنیم فقط کافیست به این مطلب برسیم که نیازی ندارد خدایی وجود داشته باشد. فقط به آرزوهای خود فکر کنید تا به آنها برسید !! چه لزومی به تضرع و دعا به درگاه خداوند.
این فیلم به قدری زیبا ساخته شده است که هر کسی را مجذوب خود می کند. ولی پس از باور تئوری این فیلم به وضوح دوری خود را از خدای خود ملاحظه خواهید کرد. می توانید امتحان کنید.

به زودی با نقد قسمت هایی از مستند در خدمت شما خواهم بود.

شما می توانید این مستند را از طریق لوگو فروشگاه اینترنتی سمت راست وبلاگ خریداری کنید.طبقه بندی: جنگ نرم،  آخر الزمان، 
برچسب ها: مستند راز، فراماسونری،
ارسال توسط امیرحسین یگانه
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
بی نام طراحی اسلامی

دانلود فیلم

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

تک باکس

دانلود نرم افزار