تبلیغات
سوگماد - 223 نماینده مجلس خواستار اشد مجازات برای موسوی و كروبی شدند
سوگماد
پایه ی هر چیز از ریشه باید درست باشد!

با صدور بیانیه‌ای در اعتراض به اغتشاش فتنه‌گران در 25 بهمن؛
223 نماینده مجلس خواستار اشد مجازات برای موسوی و كروبی شدند

خبرگزاری فارس: 223 نفر از نمایندگان مجلس با صدور بیانیه‌ای در اعتراض به اغتشاش فتنه‌گران در روز گذشته، مسئولیت خسارات و بهره‌برداری دشمنان از این حركت و نیز شهادت یك دانشجوی بسیجی توسط منافقین را متوجه موسوی و كروبی دانستند و خواستار اشد مجازات برای آنها شدند.


به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمد دهقان نماینده طرقبه و چناران و عضو هیئت رئیسه مجلس پیش از پایان جلسه علنی امروز سه‌شنبه بیانیه 223 نفر از نمایندگان مجلس را در‌خصوص مسائل اخیر در صحن علنی مجلس قرائت كرد كه متن آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت بزرگ ایران، در حالی كه پژواك فریاد ضد‌استعماری و ضد‌استبدادی امام خمینی(ره) و بازتاب قیام و انقلاب اسلامی ملت ایران پس از گذشت 32 سال از تونس و مصر در فضای جهان اسلام پیچیده و بیداری اسلامی، اركان سلطه آمریكا و اسرائیل را در منطقه به‌لرزه افكنده است، آقای كروبی و موسوی با دعوت به تظاهرات به بهانه حمایت از مردم مصر و در حقیقت برای خدمت به آمریكا و اسرائیل بار دیگر فتنه‌ای به‌راه انداختند و آب به آسیاب دشمنان اسلام و مسلمانان ریختند و برای رسانه‌های غربی آمریكایی خوراك تبلیغاتی تهیه كردند.

در‌حالی‌كه همگان قیام‌ها و انقلاب‌های امروز ملت‌های مسلمان منطقه را در برابر حكام خودفروخته مستبد، الهام گرفته از انقلاب اسلامی ایران می‌دانند و در حالی كه آمریكا و اسرائیل و نوكران منطقه‌ای آنها با صراحت و با نگرانی مكررا اعلام می‌كنند كه می‌ترسند تونس و مصر و دیگر كشورهای اسلامی، حكومتی نظیر جمهوری اسلامی ایران به قدرت برسد، این آقایان كه در ماه‌های قبل از انتخابات سال 88 مدعی پیروی و اطاعت از امام (راحل) بودند، امروز كاری می‌كنند كه باعث خوشحالی آمریكایی‌ها و صهیونیست‌ها می‌شود و مورد تأیید و تشویق آنها قرار می‌گیرد.


از آقایان كروبی و موسوی باید پرسید: آیا حضور ده‌ها میلیون نفری مردم مسلمان ایران در راهپیمایی اقیانوس‌گونه ملت در 22 بهمن امسال و حمایت این مردم انقلابی از مردم مصر و تونس كافی نبود كه شما خواستید با دعوت به تظاهراتی دیگر در 25 بهمن، میدان را برای توطئه منافقین و سلطنت‌طلب‌ها و دیگر مزدوران و ضد‌انقلاب‌ها آماده كنید و از این تجمع پراكنده حداكثر چند‌‌هزار نفری جز خدمت به دشمنان چه طرحی داشتید؟


آقایان كروبی و موسوی مگر شما در روز قدس سال 88 دعوت به تظاهرات و راهپیمایی نكردید؟ مگر نوكران و فریب‌خوردگان آمریكا و اسرائیل در آن‌روز در حمایت از شما "نه غزه نه لبنان " سر ندادند؟ پس چه شده است كه امروز به یاد مردم مصر افتاده‌اید ‌كه بزرگترین منشأ اعتراض آنها به حكومت نامبارك حسنی مبارك كامل كردن محاصره غزه و بستن گذرگاه رفح و حمایت همه‌جانبه از اسرائیل و اطاعت كامل از آمریكا بوده است.


آیا از این بازی مبتذل و ننگ‌آور خود شرم نمی‌كنید و تصور می‌كنید كه هنوز نزد مردم مسلمان و انقلابی ایران آبرویی دارید؟ آیا راهپیمایی مردم در 9 دی ماه سال 88 كافی نبود تا شما بدانید كه جز حبابی بر سر دریای طوفانی مردم نیستید؟


ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی مسئولیت مستقیم حادثه شهادت یك دانشجوی بسیجی را در روز 25 بهمن ماه 89 در تهران و نیز سایر خسارات وارده و بهره‌برداری دشمنان را از این حركت ضد‌مردمی و ‌ضد‌اسلامی و ضد‌انقلابی، متوجه آقایان موسوی و كروبی می‌دانیم و معتقدیم كاسه صبر ملت از مدارا در برابر این آقایان لبریز شده و همگان خواستار اعمال اشد مجازات نسبت به اینان هستند.


پیام ما نمایندگان مجلس كه همان پیام ملت ایران است، به مردم آزاده مصر و سایر ملت‌های مسلمان و بیدار منطقه این است كه این حركت‌های مذبوحانه را از قبیل همان توطئه‌های آمریكا و اسرائیل بدانند و اطمینان داشته باشند كه ملت بزرگ و انقلابی و مسلمان شهیدپرور ایران كه پرچمدار و پیش‌آهنگ مبارزه با آمریكا و اسرائیل است، پشت سر رهبر معظم انقلاب اسلامی كه سخنان شجاعانه و صریح ایشان را در نماز جمعه 15 بهمن ماه 1389 در تهران شنیده‌اند، گام برمی‌دارند و هرگز در حمایت از انقلاب‌‌های شما كوتاهی نخواهند كرد و به مزدوران آمریكا و اسرائیل اجازه نخواهند داد مسیر انقلاب‌های شما را با توطئه‌های خود منحرف سازند.


درود خدا بر مردم به‌پا خاسته تونس و مصر و درود خدا بر شهدای انقلاب این دو كشور و ننگ و نفرت بر آمریكا و اسرائیل و مزدورانی كه با فتنه‌گری در خدمت آنان قرار دارند.


ما نمایندگان مجلس از همه كسانی كه در عالم سیاست، خود را انقلابی و مسلمان و مردمی می‌دانند و تاكنون موضع صریح در برابر آقایان كروبی و موسوی نگرفته‌اند و رفتار بیگانه‌پسند آنها را محكوم نكرده‌اند، می‌خواهیم با صراحت از اینها اعلام بیزاری كنند و بدانند اگر در این كار كوتاهی كنند نزد مردم جایگاه و اعتباری نخواهند داشت.


ما نمایندگان مجلس از كمیته مشترك می‌خواهیم كه هر چه سریعتر دست پیدا و پنهان منافقان و سلطنت‌طلبان و مزدوران آمریكا و اسرائیل را در توطئه ناكام اخیر بر‌ملا ساخته و به ملت ایران معرفی كنند.


همچنین فراكسیون زنان مجلس نیز طی بیانیه‌ای ضمن محكوم كردن اقدامات اخیر روز گذشته، از رهبر معظم انقلاب و ملت ایران تشكر كردند.


نمایندگان مجلس، هنگام قرائت این بیانیه در صحن علنی مجلس هیئت رئیسه را با فریاد "الله‌اكبر " و "مرگ بر موسوی، كروبی و خاتمی " و شعار "هاشمی هاشمی، بصیرت بصیرت " همراهی كردند.طبقه بندی: جنگ نرم،  سیاست روز، 
برچسب ها: موسوی، کروبی، اعدام باید گردد،
ارسال توسط امیرحسین یگانه
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
بی نام طراحی اسلامی

دانلود فیلم

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

تک باکس

دانلود نرم افزار